• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Steel Series Arctis 3 Main Headset Cable

  • Ја почнал/а темата
  • #1

MartinJack3d

Gaining Experience
21 октомври 2016
116
88
Здраво,

Најверојатно е на погрешно место темава, слободно преместете ја.. Барам кабелче од слушалки Steel Series 3 исто вакво како на сликата:Ве молам доколку имате пишете ми во ПП или во темата, и цена за истото :)

Ви благодарам однапред!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,676
Мислења
830,319
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно