• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ставање превод на DVD

23 јули 2007
338
8
Мислам дека на оваа тема се расправаше порано, па добро е админите да ја прикажат за да не се повторуваме цело време.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Мислам дека на оваа тема се расправаше порано, па добро е админите да ја прикажат за да не се повторуваме цело време.
Да, точно е имаше дискусии на оваа тема, но не е лошо и вие да ја користите опцијата Барај и со внесување на keyword да ги побарате претходните дискусии на оваа тематика. На истиот начин и ние би ги прикажале претходните теми. Ете на пример слична дискусија имаше тука.

@tanush
Пробај со TMPGEnc DVD Author 3.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42,580
Мислења
821,180
Членови
28,241
Најнов член
Zemi.mk
На врв Дно