1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Startup Digest now available in Macedonia!!!

Дискусија во форумот 'Старт-ап сцена' започната од AnetaMK, 3 Јануари 2017.

 1. AnetaMK

  AnetaMK
  Gaining Experience

  75
  64
  16 oктомври 2016
  Женско
  Startup Founder
  Zdravo decki,

  Mnogu mi e milo da vi soopstam deka Startup Digest e sega dostapen vo Makedonija!

  Startup Digest e newsletter sto go podgotvuva Techstars. Vo ovoj newsletter ima najnovi informacii vo vrska so tech i lista lokalni na tech/startup nastani vo Makedonia.

  Mozete da najdete poveke informacii za ovoj newsletter na ovoj sajt: https://www.startupdigest.com/

  Mozete da se pretplatite na ovoj newsletter preku sledniot link:
  http://eepurl.com/zUigT

  Pozdrav!
   
  На P.Overdrive и pipelin им се допаѓа ова.
 2. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  284
  164
  29 oктомври 2016
  Машко
  Дали само кај мене е спора страната или ?
   
 3. AnetaMK

  AnetaMK
  Gaining Experience

  75
  64
  16 oктомври 2016
  Женско
  Startup Founder
  Kaj mene dobro raboti.... ne znam kaj drugite kako e.

  Pozdrav!
   
 4. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  108
  114
  24 Февруари 2011
  Добро е и кај мене.
  Поздрав
   
Слични теми
 1. B@N@N@M@N
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,483
 2. makedonce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  632
 3. ivana2011
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  472
 4. Teget
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  917
 5. AnetaMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,198
Вчитување...

Сподели

Вчитување...