• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Starbuck step inside [DRAMA]

Статус
Затворена за нови мислења.

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Па добро :lut2: па незнам ова, стварно да се нема мерка :muahaha:


Хиро кај е? Ни недостига!

Шпион се заиграл Trackmania nations, Orihime почна да крка многу рам меморија, а Byakuya e тапа!

Донеси го Хиро asap plskthnx :p
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
И да, Wild Rose сака да го запознае :)) Чита логови а во real time неможе да го искуси мачорот
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
Само да не дојде, па да сака да те стави на нешто друго.. Пореметен е Хиро :tainstven:
Не го вреѓај хиро, кога знаеме дека ти си пореметен и тоа без докази! :pP

[19:09:23] <Andrijeski> Orihime koj ti diktira?
[19:09:36] <Orihime> Andrijeski: Ti i onaka si poremeten, ne ti treba dokaz deka si ti.
Што да ти кажам ајде, сопствениот бот ти кажува дека не си саглам! :LOL:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1.295
48
ихх... не энаев дека до тука дошла работата... имав проблеми со хр-то а и во фрка сум со дипломската... али ајде утре фрст тинг ин д морнинг ќе ви го кренам... нека ве става на матични колку сака... :D
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
We want hir0! We want hir0!
:rakopleskanje::rakopleskanje::rakopleskanje:

StarBuck we are counting on you! :plachko2:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Организиран е превоз до Солун.
Причина: Идеме по StarBuck да и ја средиме јавата, машината со ХР и све останато што треба да се среди.Само хиро да дојде
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.422
Мислења
900.673
Членови
32.138
Огласи
512
Најнов член
dangelovski
На врв Дно