1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSHD(HDD+SSD) Seagate Firecuda 1TB 2.5" slim 7mm

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 23 Февруари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам, неколку месеци користен SSHD Seagate FireCuda 1TB 2.5" 7mm slim, 5400RPM 128MB cache + 8GB NAND, изваден од лаптоп, комплетно исправен.
  sshd.jpg
  HDD 2.5" Seagate 1TB FireCuda

  Цена, фиксно: 3000
  075 437-061, Кирил
   
  На Bozoo и Ace Lud им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
  2500!!

  Произведен во Септември 2018, употребуван двоцифрен број часови....
   
  На crazzyy84 и GGTT1 им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
 7. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  270
  243
  9 Јуни 2012
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  7,938
  10,130
  23 Јануари 2008
  Манга
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...