1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено SSD Silicon Power S55 240GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gremlin, 6 Септември 2018.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Продавам ново неотпакувано SSD Silicon Power S55 240GB.

  гаранција има 2 години локална.

  Цена 3500

  IMG_20180906_000446.jpg
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  последна цена - 3000
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 3. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
 4. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
 5. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
 6. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  продаден.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Alucard
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  734
 2. DrMTR
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  8,025
 3. Gucci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  715
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...