1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD SAMSUNG PM981 M.2 512GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Deksa, 2 ноември 2019.

 1. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Продавам ново некористено SSD SAMSUNG PM981 M.2 512GB (OEM верзија на 970 Evo) + SSD Heatsink.

  Фиксна цена 5.500 денари
   
  На dejan_str, gOJDO, mrkela2009 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  5000 денари последна цена за брза продажба.
   
  На CrazyAce, it_boy, gocetan и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Еве слика од дискот и хладњакот.[​IMG]

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 4. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump moze zamena za Samsung A50, A50S, A51, A60 A70 so moja doplata.
   
 5. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bez zameni samo kesh 5000 denari.
   
 6. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
 7. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
 8. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  ^

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 9. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  moze zamena za RX 570/580 pratete opis za karticata vo inbox
   
  На blanca му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Cenata od 5000 denari e fiksna ve molam bez predlozi za cena.
   
 11. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 12. 123456

  123456
  On your way to fame

  1,039
  568
  12 Април 2013
  Машко
  Гаранција има ли ?
   
 13. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Има гаранција од 3 години без 2-3 месеци ама не e локална, дискот е нарачан од Алиекспрес.
   
 14. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
 15. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 16. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Osvez

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 17. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  ^

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
 18. Deksa

  Deksa
  Gaining Experience

  437
  293
  9 Февруари 2012
  Машко
  Bump 5000 den do petok posle se povlekuva od prodazba.

  Sent from my SM-G965F using Tapatalk
   
  Последна промена: 18 Март 2020
  На damil му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tomi

  Проценка Samsung 850 Pro 512GB

  tomi, 8 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,362
 2. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,857
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  653
 4. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,354
 5. Gucci
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,318
Вчитување...

Сподели

Вчитување...