1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD Samsung 960 Pro 512GB NVMe M.2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Јуни 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Под гаранција уште годинаипол, комплетно исправно во оригиналната кутија, испишани 3.8TB .

  Цена, фиксна: 17K


  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 20 Јуни 2018
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  резервирано
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  на продажба 14500
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,598
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
Слични теми
 1. Војвода
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,858
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  653
 3. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,357
 4. Gucci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,546
Вчитување...

Сподели

Вчитување...