1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD Samsung 850 EVO 250GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dzunko, 1 Април 2018.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
  Продавам SSD Samsung 850 EVO 250GB , во одлична состојба. Користено е еден период во лаптоп и подолго време стои спаковано во оригиналната кутија . Купено е од ДДКОМ , но гаранцијата е помината во јануари 2018 .
  ЦЕНА : 4500 ден ,можи испорака по карго со договор. еве и некоја слика :

  sam1.jpg sam2.jpg sam3.jpg
   
  NikacXMKD, gremlin и на Oktar им се допаѓа ова.
 2. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
 3. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
  Продадено на член од форумот.
   
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,972
 2. Martinovski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,828
 3. mihovkris
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,066
Вчитување...

Сподели

Вчитување...