1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка SSD Samsung 850 512gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од undergrounde, 20 Декември 2017.

 1. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  418
  326
  11 Декември 2009
  Samsung SSD 850 pro 512gb
  Дискот е нов, не е отпакуван, гаранција до 12-05-2019 година
  Може замена за мобилен со моја доплата
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  852
  2,196
  12 oктомври 2014
  Машко
  12к ден

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,795
  3,264
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 4. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  418
  326
  11 Декември 2009
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,608
  13,868
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Каков мобилен сакаш?
   
 6. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  418
  326
  11 Декември 2009
  Поарен некој, не е битно дали е андроид или иос, мементално користам iphone 5
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,608
  13,868
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  те прашувам за да ти дадам понуда за ганц нов со гаранција...
   
 8. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  418
  326
  11 Декември 2009
  Е арно, дај ми понуда
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,608
  13,868
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Е арно, разгледај во СЕТЕК шо телефони има на лагер и ти е во рамки на буџет и кажи за да прашам за цена. Или кажи колку би доплатил па да ти кажам шо влага у буџет.
   
  Последна промена: 22 Декември 2017
 10. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  852
  2,196
  12 oктомври 2014
  Машко
  Сполај ти :D
   
 11. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  418
  326
  11 Декември 2009
  До 100 евра
   
Слични теми
 1. STEALTH
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  907
 2. wolverine
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,443
 3. tomi

  Проценка Samsung 850 Pro 512GB

  tomi, 8 Јули 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,365
 4. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  882
Вчитување...

Сподели

Вчитување...