1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD Samsung 840

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Arabian, 14 Март 2019 at 15:47.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  556
  239
  5 ноември 2013
  Машко
  Се продава ссд Самсунг 840. Исправно, моментално се користи во лап топ. Подоцна ке ставам слики од запишани податоци.
  Цена 1000денари.
  ** сликите се од интернет , за да посочам кој диск е
   

  Прикачени датотеки:

  Martinovski, Astro и на Banjifiko им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  7,940
  7,585
  24 Јуни 2009
  Машко
  120 гигавати ли е?
   
  На Вајкинг и Astro им се допаѓа ова.
 3. goce03

  goce03
  Practice makes perfect

  838
  1,375
  20 Јануари 2015
  Машко
  Да има на сликата, 120 гигахерци

  Испратено од Redmi 6 преку IT.mk форум апликација
   
  krema, Вајкинг и на Astro им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  5,928
  7,863
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Стодваешче
   
  На goce03 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,594
  1,555
  8 Мај 2007
  Машко
  Познато ми делува :)
   
 6. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  556
  239
  5 ноември 2013
  Машко
 7. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  556
  239
  5 ноември 2013
  Машко
  Се повлекува од продажба , поради недоволно финансии за упгрејд :oops:
   
Слични теми
 1. sp1on

  Проценка Nov Samsung S5 16GB

  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,273
 2. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  833
 3. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  719
 4. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,380
 5. spiritBreaker

  Проценка SAMSUNG s8+

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  621
Вчитување...

Сподели

Вчитување...