Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

SSD NVME Samsung 970 Evo Plus 2TB и SSD NVME Gigabyte 512GB

Статус
Затворена за нови мислења.

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
390
365
Битола
dzunko додаде нов оглас:

SSD NVME Samsung 970 Evo Plus 2TB и SSD NVME Gigabyte 512GB - 6.800 ден.

Продавам два SSD NVME дискови :

- SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe
( Користено неколку денови за тест-проект , има само 20-на работни часа ! ) Земено пред 10 дена како компензација - гаранција нема. Следува со оригинално пакување.
Цена : 6800 ден

Погледнете го атачментот 127416Погледнете го атачментот 127417Погледнете го атачментот 127418


-...

Видете го целиот оглас...
 

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
390
365
Битола
Пак намалување на цени :) :

• SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe = 6000 ден

• Gigabyte SSD NVME 512GB = 1500 ден
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно