• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено SSD NVMe A-Data XPG SX8200 Pro

Статус
Затворена за нови мислења.

ntb91

Gaining Experience
27 март 2018
91
97
Продавам нов, воопшто не користен SSD со гаранција:
ADATA XPG SX8200 Pro 1TB 3D NAND NVMe Gen3x4 PCIe M.2 2280 Solid State Drive R/W 3500/3000MB/s

Цена: 6500 МКД
 

Атачменти

 • 20211227_153043.jpg
  20211227_153043.jpg
  3.8 MB · Прегледи: 149
 • 20211227_153108.jpg
  20211227_153108.jpg
  3.5 MB · Прегледи: 142
 • 20211227_153123.jpg
  20211227_153123.jpg
  3.7 MB · Прегледи: 145
 • 20211227_153202.jpg
  20211227_153202.jpg
  3.9 MB · Прегледи: 146

ntb91

Gaining Experience
27 март 2018
91
97
Горе
Мислењето е автоматски споено:

Може и замена за компатибилен SSD за PS5.
1641147642299.png
 
Последна промена:

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,403
16,377
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
3500 денари доплата за нов Silicon-Power US70 1TB
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,814
Најнов член
SandraNikola
На врв Дно