1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ССД М.2 САМСУНГ 512GB & 1TB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BESKO, 16 ноември 2019.

 1. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
 2. viktorce

  viktorce
  Gaining Experience

  351
  258
  13 Март 2015
  Машко
  Што ти е ова 1тб. Дали имаш ссд таков? Во насловот пишува а во огласов не гледам. Ако имаш 1тб дај ми цена заинтересиран сум
   
 3. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
  Погрешка сум направил 1TB , извинете за Грешката.
   
 4. BESKO

  BESKO
  Gaining Experience

  183
  238
  9 Јуни 2015
  Машко
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. undergrounde
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,343
 2. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  637
 3. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,379
 4. Ivanhoe
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,251
 5. coNNectMKD
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  294
Вчитување...

Сподели

Вчитување...