Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ssd и Термална паста

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
470
280
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари.
Доколку имате ssd по 60gb и термална паста кои се во исправена состојба,
(ќе се користат за стари лаптопи) ако имате во залиха може да ми пишете и понудите пп.
буџет од 700-3000.
Благодарам однапред.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.360
Членови
34.502
Огласи
2.307
Најнов член
ZIL12
На врв Дно