• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено SSD и HDD

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

gb7457

Gaining Experience
20 март 2020
65
116
Ве молам за проценка на дисковите, извадени се од 2 лаптопи:
- Ssd m.2 Sata Kingston 128gb
- Hdd HGST 2.5" 750gb
Кога ќе се оформи црна нека одат на продажба.
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,565
Мислења
846,631
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно