• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SSD Gigabyte M.2 NVMe 120GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

borcep

Practice makes perfect
12 септември 2013
931
1,456
Скопје
Продавам SSD Gigabyte M.2 NVMe 120GB комплетно со кутија и локална гаранција. Старо месец дена, користено лично од мене. Испишани 700GB, гаранција 3години или 100TBW. Направен е апгрејд на Интел 760-ка 250GB NVMe.

upload_2019-2-22_16-44-26.png

upload_2019-2-22_16-45-50.png

upload_2019-2-22_16-21-33.png

Цена 2000ден, можна замена за рам DDR4 или процесор 1151. Повеќе инфо во ПП.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,546
Мислења
820,299
Членови
28,210
Најнов член
iledimovski
На врв Дно