1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD Apacer Panther AS340 120GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gremlin, 20 Јануари 2019.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,327
  1,788
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Се продава 2.5" SSD Apacer Panther AS340 120GB користено е месец дена и нема ни 100GB запишано у него. Колку што видов во спецификација користи 3D TLC nand.

  Цена: 1200

  AS340 PANTHER SATA III SSD | Apacer | 宇瞻科技

  Aida64 info:

  Apacer Panther 120GB Info.jpg
   
  ChauleB, SaleSk, Speedy и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,327
  1,788
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  1000 последна цена.
   
 3. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,327
  1,788
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
 4. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,327
  1,788
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT

Сподели

Вчитување...