• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SSD ADATA SU650 240GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Saso PC

Gaining Experience
5 април 2018
165
242
Prodavam kompletno ispravno ssd 240gb adata su650.
Garancija od mene 7 dena.
Helth 100% 2.35TB Writen
Цена: 1600 ден.
0dda0d57-8c21-429a-8ab7-fb0adbbca224.jpg 9f137f52-a16c-40de-859c-5b32c168fea1.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно