Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

SSD 64 GB + 2.5 INCH HDD 750 GB

Статус
Затворена за нови мислења.

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
88
279
Goce gl додаде нов оглас:

SSD 64 GB + 2.5 INCH HDD 750 GB - 1.500 ден.

двата диска се употребуваат без никакви проблеми
за карактеристи по моделот на интернет можи да си проверите

цена-двата 1500 денари
Погледнете го атачментот 117094Погледнете го атачментот 117095Погледнете го атачментот 117096

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.109
Мислења
974.639
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно