1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD 2.5" со помал капацитет

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од RoninMK, 18 oктомври 2019.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко
  Барам 2.5" SATA SSD од 60GB или нешто слично, најбитна е цената.
  Понуди во ПП.
   
 2. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко

Сподели

Вчитување...