1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SSD 120GB SATA

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gOJDO, 10 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,473
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Дајте понуда во ПП за нешто половно со нормална цена за половно.
   
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  783
  826
  2 Јануари 2015
  Машко
  Види со @gOJDO има едно чудо дискови.
   
  На dzunko, Mario.Bog, Uber- и уште 14 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Ste
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,216
 2. RagingDemon
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,265
 3. gremlin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  912
 4. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  826
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  217
Вчитување...

Сподели

Вчитување...