1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Срушете го интернетот: Google into Google

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од D, 24 Јануари 2008.

 1. D

  D
  Администратор

  3,239
  1,657
  31 Март 2007
  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Fet0SCt7uGg&NR=1"]YouTube - IT Crowd - Google into Google[/ame]
   
 2. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Don't break the internet.:LOL::LOL:
   
 3. DaRkSlidE

  DaRkSlidE
  Intern

  152
  2
  14 Мај 2007
 4. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
  hahhahahahahaha... zenskata e car :LOL:
   
 5. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
 6. Romanticen

  Romanticen
  Intern

  206
  9
  6 Јануари 2008
  Машко
  hahahahahahahahahha жени бе, тоа ти се хехехе
   
 7. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  jas sakam so ovaa da se zapoznaam, da razmenime mislenja :LOL::LOL: !!!!!! HAHAHAHA
   
 8. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  А бе не се смејте, гледате дека жената е сериозна. :rolleyes:
  :))
   
 9. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
 10. Romanticen

  Romanticen
  Intern

  206
  9
  6 Јануари 2008
  Машко
  Оваа како тоа детето 8одд што е, од претходната тема за веб страни, се што знае:LOL:
   
 11. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Hahaha... No one try it, even for a joke! hahah ќурка.
   
 12. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,753
  289
  18 Мај 2007
  :LOL::LOL: hahaha
   
 13. GeNeRaToR

  GeNeRaToR
  Intern

  538
  6
  20 Јануари 2008
  Шо ваа сака да кеже ако пишеш google во search - от на google дека ќе се сруше интернетот ??? :LOL::LOL:
   
 14. Romanticen

  Romanticen
  Intern

  206
  9
  6 Јануари 2008
  Машко
  :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL: добро утро!!!
   
 15. Marko

  Marko
  Баниран/a

  106
  1
  16 Јануари 2008
  Па во право е, пишете на Live Search: Microsoft, серверите ќе се збунат, што е Microsoft сеа :)), и... :|
   
 16. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Finaly we are on the same page!:LOL:
   
 17. RaZ0r4e

  RaZ0r4e
  Intern

  34
  0
  4 Јануари 2008
  Huh... bas ke go prasam nastavnikot po informatika... hahahahah
   
 18. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Haha...po 10ti pat go gledam i se skapav. btw. Vi preporacuvam da gi pogledate ostanatite kilpovi od IT Crowd. :D
   

Сподели

Вчитување...