• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Среќен роденден StarBuck и Kejt Bejb

Статус
Затворена за нови мислења.

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
530
www.ibiz.mk
опааа 2 цуре во еден ден :D
и 2те имате по 21 година
:metal::zhurka::metal::zhurka::metal::zhurka: :alkos::alkos: :metal:
:srekjenrden::srekjenrden::srekjenrden:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:nazdravje::zhurka::alkos::srekjenrden:
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Честички... овајјјј честитки и до двете и големи да растете :))

:srekjenrden: :zhurka: :nazdravje::alkos: :wohoo: :srekjenrden:

edit: Со песнатааааааа Red bull... sexy bull..! тпр - тпр - тпр - тпр - тпр - тпр - тпр ...red bull... sexy bull ! :LOL::LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Е па ајде Среќен роденден и од мене. Сите желби да ви се исполнат!
:zhurka::zhurka::zhurka: :alkos:
:srekjenrden::srekjenrden::srekjenrden: :alkos:
:wohoo::wohoo::wohoo::wohoo:
:friends::friends::friends:
 

DaDo|BT

Intern
21 септември 2007
258
13
dad0bt.blogspot.com
1172270909_Happy%20Birthday.jpg
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
M

Mr.Alien

Гостин
Среќен роденден девојки, добро здравје пред се. Да ви се остварат сите желби и планови, па и да ве мажиме за по некоја година, како што е ред.:D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Среќен роденден... големи да пораснете :))
 

Ket Bejb

Intern
17 јуни 2008
96
1
Tnx tnx на сите. Јас дури сега видов дека имало нова темичка и тоа специјално за нашите родендени.
WOW :):D

Се најубаво и на сите вас
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Среќен роденден и од мене ! Све најубо во животот !!
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
Извинете за каснење ама сеа од одмор идам. Среќен роденден цури, се најубаво се што сакате да ви се исполни.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.303
Мислења
892.279
Членови
31.482
Огласи
19
Најнов член
silmapopse
На врв Дно