• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Среќен роденден Stane!

Jano

Intern
8 февруари 2008
281
11
Срекен роденден Stane и уште многу да ги има!
:zhurka::zhurka::zhurka:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Оооооооооооо многу родендени зачестија во последно време. Епа среќен роденден Стане уште многу да дочекаш, се што ти лежи на душа во кревет да ти легне итн
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
32
Yo dude, Happy Birthday.
Све што сакаш да ти се оствари, многу женски(или машки, незнам:chudenje:) j/k:p
И уште многу да си исчекаш.

А да, и торта сакам.:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Фала ви на сите,да дочекате уште повеќе.Еве ви торта,има за сите,не се секирајте :))

torta.jpg
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,003
515
www.ibiz.mk
ај стане, се да ти се оставари
Let the Dreams Become 'T'

бте ја сакам крајче од тортата
со малку повеќе шлаг :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Среќен роденден Stane, уште многу да дочекаш. :zhurka:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Еее пааа, сrееќnа tи...hiцk...:alkos:...слааva...овааај....ceк...rодеndен ти е, заrем не? :S hick....buuurrrp........... :alkos2:Шала.
Е па ај замногу години нека ти е денов :srekjenrden:.
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,464
1,275
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,809
82
ООО ајде среќен роденден честитки од мене и се најубаво:)
ПС Прво учење па успехот самиот ќе дојде кај тебе:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,086
Мислења
877,278
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно