• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен Роденден sonic

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ајде среќен роденден нека ти е име, се што ти лежи на душа у кревет да ти легне. Многу среќа здравје и успех во работата, и успех во љубовта. Ти посакува Игор COMANDER со песната...
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=SiICITvwaow&feature=related[/ame]
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:srekjenrden::wohoo::beer::svirkanje::alkos2:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,419
1,175
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:zhurka::srekjenrden::zhurka:
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Фала дечки ме развеселивте па ајде бујрум утре на пиeње :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
sonic, среќен роденден и од мене :nazdravje:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
О_о брат соник среќен роденден, да бидеш жив и здрав и многу женски да фатиш и многу деца да имаш! :p
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Среќе роденден соник. Здрав ижив да си и уште многу да си исчекаш.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
aj друже среќено роденден
па се што ти лежи на срце и во кревет да ти лежи:zhurka::zhurka::zhurka::zhurka::zhurka::alkos:
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
Ај среќен роденден и од мене, голем да растеш (и да ти расте)
:bravo::p:D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно