• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден S !!!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Ајде среќен роденден администраторе, се најдобро :DТортава можда не е баш најсредена(депилирана) ама на брзина толку можев :)
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
Кој S? Од it.com.mk? Епа ајде тогаш Среќен Роденден и од Змијата... :D

@ Irc gang: младо дете, млада змија... :pP
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
BANZAI LOL!

Среќен роденден друже сите желби да ти се исполнат и многу змии во новата година за тебе :D
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН СТЕФАН!

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q"]http://www.youtube.com/watch?v=3k9TNhTaP6g[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=3k9TNhTaP6g[/ame]
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Среќен родендер Стефан, многу здравје, среќа и уште многу да си исчекаш.
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,441
1,217
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:srekjenrden:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Среќен роденден Стефан!!! Све вкревет да ти легне и уште многууууууууууууу родендени да дошчекаш
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Среќен роденден Стеф, се што сакаш се да ти се исполни. А за тортана од банзаи не бери гајле ќе ја средиме :D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77


Среќен роденден друже голем да раснеш и сите желби да ти се исполнат.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Среќен роденден Стефан, уште многу да исчекаш и се најубаво!!
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Стефан ајде хепи брдеј и нека има повеќе убави работи оваа година је је је ... нека ти се множат .
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139


Ај с'с среќу нек ти е Стефане. До 100-ка да стигнеш па и повеќе. Све најдобро до тогаш! :bravoska:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Е па ајде и од мене се најубаво, исполнение на сите желби и планови, добро здравје, многу пари и жени. :)
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
So malo zadocnuvanje fala na site za ubavite zborovi, podaroci i chestitki...
Imam zabeleshki na nekoi od niv no kje diskutirame naknadno. Da ne ja kvaram temava. :D

Fala ushte ednash. Da ste zhivi, zdravi i srekjni site. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,077
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно