• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден Ninja Master drown!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Среќен роденден мастер. Да ти се множат годините и се да ти оди како подмачкано во нив :)) Многу љубов, среќа и успех ти посакува Master DrunkY заедно со управата.


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q[/ame]


:zhurka: :srekjenrden: :nazdravje: :stupidme: :zhurka:

- Од управата
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Happy birthday drown!

Е па ајде нинџа drown :srekjenrden: и све најубаво. До стотка да славиш па и нагоре! :katana:
:ninjapozdrav::alkos::nazdravje::ninjabaseball:

:ninja2::ninjafajt::ninja:

 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Нинџицуууууу.... Среќен роденден бачко, се што ти лежи на срце у кревет да ти легне. Голем да растеш итн. итн.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Ај хепи брдеј, голем да растеш :D

ОТ
Управата да се консолидира и да не отвара две теми во исто време :p
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Среќен роденден!!!
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН DROWN!!!

мучо среќа, здравје и љубов следните 365 дена...

:srekjenrden:
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Ајде drown среќан и од мене, да си жив и здрав па на свадбу да играмо :ura: :nazdravje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,929
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно