• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Среќен роденден на sojic!

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Среќен роденден sojic! Да ти се множат годините до 100 па и повеќе! :nazdravje:
:zhurka::metal::wohoo: :alkos:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
904
77
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Sreken rodenden i da ti se mnozat do 100 pa i ponatamu!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Sreken rodenden i od mene.... Golem da porasnes :p
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Sreken Rodenden.Golem da restes HAHAHA
Mnogu zdravje,sreka,ljubov,pari i se sto sakas da ti se ispolni!!!
 

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Јас да се надоврзам кон честитиките... за малку на Нова Година ќе си бил... кидна телевизорот од градоначалникот хеехехехе : ))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.267
Мислења
920.240
Членови
32.929
Огласи
1.069
Најнов член
pepe
На врв Дно