• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен Роденден MetalGear

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Среќен роденден бро, секоја желба нека ти се испуни !!!

:zhurka::srekjenrden::srekjenrden:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Среќен брдеј!:) Да си исчекаш уштем мноду брдеји и се да ти се исполни.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
:mafija: :naoruzhan: :pukam: :srekjenrden: :pukam: :naoruzhan: :mafija:
Еве и ја да ти честитам роденден во изборен стил :D
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Sreken rodenden mnogu zdravje , sreka , pari ,zenski, ljubov, i sve drugo!!
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
Фала Фала многу

@hijackhacker драјверите да може мене да ме наоѓаат оти јас нив ги наоѓам секогаш:D:D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Среќен Роденден... голем да пораснеш :)) :bravo::bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,781
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно