• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден drown!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
среќен роденден дроун...
голем да порасниш :)
се петки у свидетелство...
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќен нека ти е и од мене. Па дај части по некој вирус.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,570
Мислења
823,622
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно