• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден Delicon

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
:zhurka::srekjenrden::zhurka:

Ти пожелувам:
Многу :zaljuben2:(љубов), помалку :krshiglava:(нервоза) и премногу здравје, успех и среќа. (ме мрзи да ги барам останатите) :)
 

Delicon

Gaining Experience
10 јуни 2007
1,024
472
delicon.mk
:zhurka::srekjenrden::zhurka:

Ти пожелувам:
Многу :zaljuben2:(љубов), помалку :krshiglava:(нервоза) и премногу здравје, успех и среќа. (ме мрзи да ги барам останатите) :)
Фала, фала... баш тоа ми треба што наброја... Danke!
:zhurka: :nazdravje: :rakopleskanje:

:zbunet3: :zbunet2: :ha:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,428
1,184
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:srekjenrden::nazdravje:
 

Sasobt

Intern
12 ноември 2007
42
0
e Delicon demek denes si postar?! od mene? sreken neka ti e denov i godinava sto ti pretstoi, ali ke te stignam vo godini za nekoj mesec ne se sekiraj.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,999
Мислења
854,408
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно