• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Среќен Роденден COMANDER

Статус
Затворена за нови мислења.

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
Ја имам честа прв да ти честитам од форумов...

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!! УШТЕ ПУУУУУУУНООООООООООО Родендени да имаш COMANDER Се што си посакал да ти се остваре !

Ајдемо на пиво и журка сега!!!

:srekjenrden::srekjenrden::zhurka::zhurka:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2.818
88
Ајде среќен роденден сите желби да ти се исполнат и многу успех во работата:)
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ајде, жив здрав, многу среќа, пари, жени во твојот кревет, добро здравје...
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Ajde srekjen rodenden i od mene. Golem da rastish :D
Da ti se mnozhat godinite.. Se shto ti lezhi na srce, vkrevet da ti legne :muahaha:
:)
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Pocituvan kolega COMANDER,
Neka ti e srecen rodenden, povece ljubov, zenski, pienje i muzika, pomalku nervoza i pcuenje ti posakuvaat A. Luma i asistentot :D
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Aj neka ti e sreken rodendenot site zelbi da ti se isplnat i se sto ti lega na srce da ti legne vo krevet :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
COMANDER Среќен роденден батко. :nazdravje:
Ти посакувам многу здравје, среќа, успех и мнооооогу убави девојки. Да славиш родендени до 100-ка па и повеќе. :nazdravje:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
904
77
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Среќен роденден!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Sreken Rodenden COMANDER... neka ti se mnozat godinite
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
126
Дебели, Среќен Роденден :)
Сите желби бла бла... знаеш како иде понатаму ;)
 

Arhil

Intern
8 август 2007
102
1
Среќен роденден и од мене..... се најдобро во животот...:bigboss:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.556
Мислења
926.075
Членови
33.172
Огласи
1.278
Најнов член
Roci
На врв Дно