• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден Andrijeski

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatihh

Gaining Experience
14 април 2007
372
50
Скопје
Fatihh's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 - 6700
Motherboard
ASUS TUF
Storage
2TB Western Blue + 480GB SSD A-DATA
PSU
SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
RAM
4x 8GB DDR4
Video card
STRIX GTX 1050Ti 4GB
Case
Case Cooler Master K380
Mouse
Mouse Genesis kypton 500
Keyboard
A4 TEC B318
Monitor
Samsung 27" 4K
OS
win10
:zhurka::srekjenrden:
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
срекен роденден и од мене
многу здравје, срека, пари жени и се друго душа што ти сака
 

JoK

Intern
15 август 2007
45
1
Само што разбрав за журкава :)

СРЕЌЕН и од мене и се најубаво :nazdravje:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ајде колего, ти пожелувам среќен роденден, исполнување на сите желби и планови и да не се задоволуваш само со една жена. Туку, здравје, ќе го сватиш ова со тек време, уште си млад:p.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Среќен роденден Андријески и се најдобро. :nazdravje:
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ајде колего, ти пожелувам среќен роденден, исполнување на сите желби и планови и да не се задоволуваш само со една жена. Туку, здравје, ќе го сватиш ова со тек време, уште си млад:p.
Хмм.. 195 години, не би рекол баш млад :D
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Дали е можно толку да задоцнам?? Братче леле извини...Ајде нека ти е со среќа роденденот, се најубаво...да уживаш максимално!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,743
Мислења
856,577
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно