• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден Andrijeski

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Poiiiiiiiiii..... :srekjenrden: :srekjenrden: :srekjenrden:
Све што ти лега на душа у кревет да ти легне и остали ствари :D
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ајде Дранки, хепи брдеј :naoruzhan: :rambo: :pukam: :hunter2: :wohoo: :srekjenrden:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Среќен роденден Андријески,многу пари,среќа,љубов,жени,здравје и се што сакаш.:srekjenrden::srekjenrden::zhurka::zhurka:
 

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
И од мене Среќен роденден, многу здравје, среќа, пари и жени :srekjenrden::zhurka::nazdravje::wohoo:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
epa andrijeski happy birthday

многу жени да ти го разместуваат креветов :rolleyes:

и да ти се исполнат сите желби кои си ги замислил и си ги посакал
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Хепи будеееј тууу јуууууууу [ame]http://youtube.com/watch?v=C1graq4RLWo[/ame]
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
опааааааа... Ајде дрункз, среќен роденден, гоооооооооооооооооооолллллееееееммммм да пораснеш .)

:srekjenrodenden:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
пои пои па да не напоиш кд ќе се видимо... :)) if you know what I mean...

happy b'day
:srekjenrden:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
ооохооооооо... Хепи Брдеј..
Се што ти лежи на срце ... Си знаеш како е..
И ГООООООООООООООООООООООЛЕМММ да растиш :))
И МНОООООООООООООООГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ жени
И МНОООООООООООООООГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ здравје
И МНОООООООООООООООГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ среќа
И МНОООООООООООООООГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ успех
И МНОООООООООООООООГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ..
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Која е таа една сонце мое? :pP

Сите желби да ти се исполнат! :) Сега сум премногу пијана за друго да ти посакам... затоа :baknezh:
Таа со големо срце и чиста душа :)

пои пои па да не напоиш кд ќе се видимо... :)) if you know what I mean...
Тенкс дјуд, знаеш дека не поијам уживај :D

10x, but sometimes does hurt. Never say never :)

Ajde Sashkaaaaaa - zhiv, zdrav, srekjen!
Фала Стефи

Фала и на сите други што ми честитаа а што не ги цитирав (ZOMG @ FuzzyWuzzy)

И воедно оваа прилика ја користам да ја поздравам мајка ми и сите ученици од 5то б. заедно со наставничката. LOL

(j/k)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,742
Мислења
856,576
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно