• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен роденден aleksandar_te

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ајде среќен роденден Александар и се најубо :) ПС: И среќни нови 10ГБ
:zhurka::alkos::beer::wohoo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Е па ај Среќен роденден колега! До 100-ка да стигнеш па и повеќе!
:wohoo::srekjenrden::nazdravje::alkos::wohoo:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:srekjenrden: :zhurka::wohoo:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Happy Birthday aleksandar_te !!!!
Уште многу да си исчекаш.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Фала Ви на сите, да бидете среќни и весели, а ти COMANDER пази што посакуваш, и тебе ти се ближи роденден и тоа баш пред сесија :D
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Aj neka e sreken... neka ti se ispolnat zelbite...
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Ајде хаппѕ биртхдаѕ!!! :zhurka::zhurka::wohoo::wohoo::))
 
M

Mr.Alien

Гостин
Е па колега, се најубаво и сите желби да ти се остварат. И се што ти лежи на срце да ти легне во кревет!!!!
:zhurka::beer::srekjenrden::nazdravje:
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Фала Ви уште еднаш на сите, се што ми посакавте да ви се врати 10 пати повеќе!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,990
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно