• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Среќен Роденден Aleks!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
Среќен Роденден! Се` најубаво! Се` што ти лежи на срце, вкревет да ти легне :)) :zhurka::zhurka::zhurka::nazdravje:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,453
1,243
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:srekjenrden::zhurka::nazdravje:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Happy Birthday и од мене. Голем да растиш и да ти се множат.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Е па среќно колега, добро здравје, многу среќни моменти, пари и многу жени! :nazdravje: :srekjenrden:
 

zlochko

Intern
23 мај 2008
140
7
www.linkedin.com
Среќен роденден и од мене Алекс! :friends:​


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=W_On1nS5Tso[/ame]​


Се надевам само дека нема да ме тераш да го преведам!
:rofl::rofl2::rofl:​
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
zlochko, и така и така неможам да го гледам .. :)

Фала на сите
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
:srekjenrden::nazdravje:

Среќен роденден Алекс и се најдобро! :alkos:
 

zlochko

Intern
23 мај 2008
140
7
www.linkedin.com
zlochko, и така и така неможам да го гледам .. :)

Фала на сите
Зашто не можеш ?!?!?
Гад де`мт! А ја истрошив цели 15мин. да најдам соодветно видео и уште цели 10 мин. додека да сконтам како се ембедува у поракиве !
Веднаш да си нашол начин да го изгледаш !!! :lut2:

Се шалам.. :) другите ќе ти кажат што има на видеото, ама мислам дека ќе ти се допаднеше. :ermm:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
фала фала на сите :)

Злочко утре обавезно ќе го изгледам
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
ooooooooooooooooooo

sreken rodenden druze tito

aj sara da ja mskas so pobrzo (ako ne si ja izmskal do sea ) :)):))

aj golem da ni rasnes ne mislam u visina u godini :)):))
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Упс, малку закаснив. Среќен роденден колега!!!
Извини за каснењето, се надевам дека ќе ми простиш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,172
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно