• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Среќен 8ми Март

Статус
Затворена за нови мислења.

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.636
182
Среќен 8 Март за сите припаднички на понежниот и понеупатениот пол во браншава :)) just joking...
Happy Holiday!!!!

rose.png
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Среќен празник на сите жени на форумов, кои не се во мал број.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
aj sreken 8 mart i od mene

1041811244_de828aaa68_o.jpg
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Се утепавме честитувајќи, цвеќиња на сите страни, а ниедно женско фала не рече.

1041811244_de828aaa68_o.jpg
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Среќен 8ми Март на сите што се доживуваат како женско :)
Еве еден бел крин :svirkanje:
krin1bresizemp5.jpg
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Малку каснам ама не можев порано поради работни обврски. Сепак...
Честит 8-ми Март до сите припаднички на понежниот пол на форумов. :zaljuben1:
Mixed%20Flowers%20and%20a%20Bear.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.180
Членови
31.503
Огласи
34
Најнов член
IsabellaArchie
На врв Дно