• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sreken Rodenden Na DimitarMK

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Deneska mu e rodenden na DimitarMK
Epa,druze sreken rodenden. Ti posakuvam mnogu:Zdravje,Sreka,Uspeh,Petki,Zenski:LOL: i se sto sakas da ti se ispolni
:rakopleskanje::srekjenrden::zhurka::nazdravje: :nazdravje: :zhurka::srekjenrden::rakopleskanje:
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Иако повеќе не си член на ИТ форумот, сепак СРЕЌЕН РОДЕНДЕН.

Едит: Би требало како роденденски поклон да му дадеме последна шанса на Диме
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
ДимитарМК е баниран од овој форум, имаше милион последни шанси. Темава е затворена.

Стане, во иднина избегнувај непотребни теми.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,704
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно