• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Срекен Роденден МкХост

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pauc

Intern
10 април 2007
15
0
МКхост започна со работа на 12.04.2005. Нашата компанија нуди комплетно решение за web hosting , регистрација на домени и web дизајн. МКхост е приватна компанија оформена за да им помогне на македонските и странските кленти во нивниот развој на веб страните и нивна подршка.
Честитки за успешната работа низ изминатите 2 години.
ГОЛЕМ успех во понатамошната работа.

- Пауч & G6-TeaM -
 

mkhost

Intern
6 април 2007
14
0
mkhost.com
Здраво,
Навистина не` изненади овој топик. Благодарам во целото име на МКХОСТ тимот за честитиките. Продолжуваме со напорна работа и понатаму.
Ви Благодариме.
 

viktor

Intern
8 април 2007
36
0
viktor.lugola.net
Докторе така нали честит роденден. Уште многу сајтови ќе хостирам кај вас бидејќи имате најголем аптајм на серверите дефинитинво :) поздрав Виктор - Викса
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,923
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно