1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Средување на веб страна

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од ново дете, 10 oктомври 2017.

 1. ново дете

  ново дете
  Intern

  4
  10
  7 oктомври 2017
  Машко
  Јас сум нов на форумов и имам потреба од средување на мојот веб сајт Поточно ми треба некој кој што ќе ми ја убаци опцијата да на мојот сајт се вршат олајн плаќања треку тутунска банка.Сајтот е правен во вордпрес .
  Пратете ми понуди на пп.
  Доколку на прашањево не му е место на овј под форумов се извинувам.
   
  На fLICKAZOID му/ѝ се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  9,495
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  Може и да се претставиш прво:)
  Малку генералии ова-она:)
  Добредојде.
   
 3. ново дете

  ново дете
  Intern

  4
  10
  7 oктомври 2017
  Машко
  Имаш право крема неваспитање.
  Ама затоа одма се корегирав и пишав во рубриката за претставување ;)
  Иначе чиче од 40 год што по стари години решил да научи нешто повеќе за модерните трендови
   
  BEST, DonFrozex и на krema им се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  9,495
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  Не се секирај, има и повозрасни од теbe :D
   
  На BEST и ново дете им се допаѓа ова.
 5. BEST

  BEST
  Gaining Experience

  308
  279
  10 Јуни 2011
  Машко
  За онлајн плакање преку тутунска имаш плугин од наш човек... меѓутоа прво треба да ти одобрат од нлб (неможе без фирма!)

  Испратено од SM-G930F преку IT.mk форум апликација
   
 6. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  123
  21 ноември 2012
  Машко
  Вордпрес со woocommerce?
   
 7. ново дете

  ново дете
  Intern

  4
  10
  7 oктомври 2017
  Машко

Сподели

Вчитување...