• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

[Средено] "Добредојдовте на првиот Македонски ИТ форум. За да ги прегледате содржините.."

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
Значи се работи за пораката која што се појавува кога не си логиран, т.е:Добредојдовте на првиот Македонски ИТ форум. За да ги прегледате содржините на овој форум потребно е да се регистрирате. За било какви информации или прашања, контактирајте со администраторите.

Ова малце збунувачки делува. За предглед на содржините НЕ мора да си регистриран/логиран. За користење на услуги ( прегледување профили, постирање и сл.) треба да си регистриран/логиран.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,560
Мислења
823,348
Членови
28,067
Најнов член
Dacmac92
На врв Дно