• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Srecen Rodenden D.

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
А од каде ви е оваа информација дека на @D му е роденден? :rolleyes:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
И да има и да нема... Зарем мора да има повод за прослава? :)
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Информацијата е потврдена.

Ајде Дамјан, среќен роденден све најубо во животот многу пари среќа жени и све остало што иде со нив
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:srekjenrden::zhurka:, а на крај...:alkos::D
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Srecen rodenden бе! :LOL:

:headbang: :headbang: :headbang:

:zhurka: :bouncybrothers: :zhurka:

:wohoo: :srekjenrden: :srekjenrden: :wohoo:

:nazdravje: :metal: :nazdravje:

:beer:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Oo среќен роденден и голем да растеш и многу женски да фатиш:LOL: :D
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Ajde sreken rodenden! Golem da rastish i uste mnogu redendeni das i ischekash.
:srekjenrden:

I chekame po edna :beer:
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Среќен роденден Дамјан

Да бидеш среќен,здрав и жив :LOL:

[ame]http://youtube.com/watch?v=BfX-s4dcYBg[/ame]
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќен роденден D.
:bravo: :metal: :rakopleskanje: :nazdravje::zhurka::srekjenrden: :alkos::beer: :detektiv:

:mafija::naoruzhan: :pukam::hunter2::guns3::rambo:
 

stole_pesov

Intern
25 април 2008
530
17
techhub.mk
:skuter::tenk::edrenje::gotvac::muzika: :dzhentlamen::detektiv::tishina::auto: :zhurka::zhurka: :deadthread::srekjenrden: :srekjenrden::brmbrm:

hahahahh
Sreken rodenden!!!!!!!!!!!
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
И јас се продружувам кон честитките, се најубаво!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,518
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно