• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Срамот на МОЈАТА КИРИЛИЦА

  • Ја почнал/а темата
  • #1

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Добро луѓе.......можда јас не сум информиран ама .....јас мислев дека страната на мојата кирилица е за нешто друго ...... а не за порнографија:lut2::lut2::lut2:

Брука невидена

Можда некој ке знае што е ова ...... ама јас сум запрепастен.......

Ке ставам линк..... ама ако оцените дека треба да се брише...........слободно бришете го линкот.............пошто сеа моментално не ми работи мозокот :D

Да напоменам се работи за тешка порнографија.
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
807
691
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
aee ja sakav da vidam :D
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
I wanted to watch porn :(
:p

А не ми е јасно.. толку голем проект и никаква заштита?! Стварно брука.
Ама искрени добро му направија.. Памет за друг пат!!
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
Did I just miss it?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
UPSSSSSSS............

Videte sto se reklamira ..... na mojata kirilica..........:ermm::ermm::ermm:
Ova e na Pivara Skopje

 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,646
Мислења
829,597
Членови
28,651
Најнов член
Mr.Fiki
На врв Дно