• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SQL Vezbi?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Treba mi nekoja web strana kade ima postaveno zadaci so SQL, i nivno resenie(objasneto) za izucuvanje na SQL jaziko niz primeri?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,637
Најнов член
petarS10
На врв Дно