• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SQL ревизорска трага и закон за заштита на лични податоци

  • Ја почнал/а темата
  • #1

andsa

Intern
11 декември 2009
12
0
Дали некој знае за што све треба да се водат логови ако во базата се обработуваат лични податоци
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,354
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно