• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

SQL & PL/SQL

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TheOracle

Intern
16 септември 2007
12
1
Можете да прашате ако нешто ви е потребно и евентуално јас да го знам....:LOL:
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Баш супер :)

Само што мислам дека темава не ти е во вистинската категорија..
Имаме посебен дел за бази на податоци тука: http://it.com.mk/forum/forumdisplay.php?f=122
Теми во форум : Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, SQL и други.

Ја префрлам темава таму, поздрав :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,594
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно