• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

spyware doctor

  • Ја почнал/а темата
  • #1

PROOO

Intern
12 ноември 2008
11
0
simnav spyware doctor ama koga sakam da go aktiviram bitdefender mi soopstuva deka toa e nepozelna programa i mi preporacuva da go blokiram. dali verojatno ste cule za taa programa pa pisete dali e opasna...
pozdrav
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,379
29,016
kalco.ru
значи не е опасна воопшто на сите антивируси тоа го јавува на спајвеар доктор така да...само продужи стај му дека не сакаш да го плокираш:))
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Kako prvo cim si ja simnal znaci deka e so krak(posto ne spomna trial ili slicno) a cim e so krak mozno e i da ima sprotivni svojstva otkolku nejzinata namena. A da ne spomenuvam deka i krakovite se polni so virusi i tesko e da se najde dobar krak.
E sega ovoj doktor go imam probano prad nekoj 3-4 godini i nemam bas nekoe pozitivno mislenje za nego. Kako i da e imas mnogu podobri programcinja sto ke ti zavrsat rabota od toj doktorot :D
 

Fortran

Intern
22 октомври 2008
26
0
ne e los program spyware doctor fino si vrsi rabota, iako zavisno od konkretnata zaraza se koristat i nekoi drugi programi, sekoja e dobra za edno losa za drugo. u sekoj slucaj ubavo ti vikaat staj tamu da ne ti ja blokira antivirusot i furaj.
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
895
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Не знам дали е во контекст на темава, но сепак ако не му е со крак ако му е со keygen, дали и тогаш би било штетно?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,925
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно