1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Spy softver

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од eletev, 27 Јуни 2012.

 1. eletev

  eletev
  Intern

  7
  2
  17 Јуни 2009
  dali nekoj moze da mi preporaca softverce za spy na pc,
  da raboti vo pozadina, da ne se gleda od korisnikot,
  i da bide free :)
   
 2. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Тоа што го бараш се вика Keylogger.

  Бесплатни многу тешко. Но, за среќа сите торент страни чуваат по неколку вакви.

  Конкретна препорака: Beyond Keylogger.

  Го имам користено неколку години. Одлично парче.

  Запишува се` што се случува во смисла на секое притиснато копче (незавинсо дали онака на десктоп, во игра или при сурфање), прави скриншат на колку секунди сакаш, снима видео доколку сакаш, дури и го снима разговорот од микрофон на скап на пример, и најдобра опција, доколку имаш сервер (може да се конфигурира и на меил но малце е зезнато), на одреден период сите податоци автоматски ти ги праќа на меил.

  ПОСТОВ ГО ПИШУВАМ САМО ЗА ЕДУКАЦИОНИ ЦЕЛИ. НЕ СНОСУВАМ НИКАКВА ОДГОВОРНОСТ ДОКОЛКУ НЕКОЈ ОСТАНЕ БЕЗ ФЕЈСБУК ПАСВОРД :) (прилично сум сигурен дека за тоа го бараш..)
   
 3. DEJAN9

  DEJAN9
  Intern

  62
  4
  31 Мај 2011
  пази само од кај го спушташ често ваков вид софтвер е биндиран со некој друг кејлогер или рат .
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,335
 2. Boge
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,830
 3. bosa83
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,989
 4. Gogisha
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,245
 5. gremlin
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  766
Вчитување...

Сподели

Вчитување...