Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Spigen Screen Protector (2pack in box for iPhone 14/13 Pro/13)

nikolarjk91

Gaining Experience
4 март 2018
81
58
nikolarjk91 додаде нов оглас:

Spigen Screen Protector (2pack in box for iPhone 14/13 Pro/13) - 1.400 ден.

Заштитни стакла две парчиња во една кутија, лесно инсталирање, донесено од Шведска за мене ама згрешена верзија не ми одговара. Колку го...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.249
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно